Wymiana obornika kurzego na słomę, Sprzedaż obornika


W 2022 roku, w momencie kolosalnych podwyżek cen surowców, nawozów, nośników energii, specjalnie dla naszych kontrahentów (rolników, dostawców surowca agro) uruchomiliśmy projekt wymiany słomy pozyskanej w trakcie żniw na obornik kurzy (pot. kurzeniec), który jesteśmy w stanie dostarczać przez cały rok. Wymiana obornika na słomę może być dla rolnika całkowicie bezgotówkowa! Obornik dowozimy w dostawach ciągłych w ustalonym z rolnikiem harmonogramie, a słomę odbieramy dopiero w żniwa.

Dostarczany przez nas Obornik kurzy jest sypki i suchy wyprodukowany z w trakcie chowu drobiu na ściółce z pelletu słomowegoObornik po brojlerach jest to jeden z najbardziej wartościowych nawozów naturalnych. Nasz obornik zawiera nawet 30 kg azotu w tonie. Pozostałe składniki: Fosfor 10kg/t, Potas 15 kg/t. Dodatkowo występują w nim inne pierwiastki takie jak np.: bor, siarka, wapń, mangan i mikroelementy.

Transport obornika jest w naszym zakresie. Świadczymy także usługi prasowania, zbierania i transportu słomy do naszego zakładu w Sępólnie Krajeńskim, a także usługi związane z rozrzuceniem obornika na polu u rolnika.

Poza wymianą istnieje również możliwość sprzedaży – zakupu obornika. Minimalne ilości to 25 ton/transport.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów i warunków współpracy: Kliknij, aby wyświetlić numer.